Medlemsbankett

Västerås Science Park har nöjet att bjuda in samtliga medlemsföretag och samverkanspartners till vår medlemsbankett den 15 februari 2018.

I samband med medlemsbanketten firar vi 20 år. Det bjuds på tilltugg, mingel, föreläsning, middag inklusive dryck och prisutdelning. Vi kommer bland annat att inspireras av trendspanaren Johnny Sundin, som tar oss med på en tankeväckande resa in i våra framtida liv, genom föreläsningen Framtidsplaneten.

Varmt välkommen hälsar Västerås Science Park!



Datum: Torsdagen den 15 februari
Tid: Klockan 16.30–ca. 23.00
Plats: Elite Stadshotellet, Västerås
Klädsel: Kavaj
Pris: 595 kronor per person, exklusive moms, faktureras.

Datumet för sista anmälningsdag har passerat!
Anmälan är bindande, men kan överlåtas.

Meny
Förrätt: Rensteksröra med krasse, picklade gulbetor och rågbrödsflarn.
Varmrätt: Ångad torskrygg med serranoskinka, husets champinjonsoja
och mandelpotatisstomp.
Efterrätt: Surprise

Program
16.30–17.00 Mingel
17.00–18.30 Föreläsning av bl.a. Johnny Sundin
18.30–19.00 Mingel
19.00–23.00 Middag
Inbjudan2__Medlemsbanketten_2018_A4_png_300
Kategori
PlatsElite Stadshotellet
OrtVästerås
När15 februari 16:30 - 23:00
Anmälningar
  • Christer Alzén
    Christer Alzén
    Region Västmanland
  • Bernt Henriksen
    Bernt Henriksen
    Henriksen Support AB
  • Viviann Henriksen
    Viviann Henriksen
    Henriksen Support AB
  • Marcus Fredriksson
    Marcus Fredriksson
    TakeNote Systems AB
  • Tony Jarlefeldt
    Tony Jarlefeldt
    TakeNote Systems AB
  • Lars Lindblom
    Lars Lindblom
    TakeNote Systems AB
  • Eva Lilja
    Eva Lilja
    Västerås stad
  • Susan Stenström
    Susan Stenström
    Fagerudd konferens
  • Anders Näslund
    Anders Näslund
    Consitu AB
  • Unibap AB
    Unibap AB
    Unibap AB
  • Claes Brisby
    Claes Brisby
    Consitu AB
  • Jenny Widetjärn
    Jenny Widetjärn
    Västerås Science Park
  • Peter Barkenskiöld
    Peter Barkenskiöld
    Västerås Science Park
  • Fia Mårdfelt
    Fia Mårdfelt
    Västerås Science Park
  • Marielle Mendoza
    Marielle Mendoza
    Västerås Science Park AB
  • Anette Östelius
    Anette Östelius
    Consitu AB
  • Tomas Kvist
    Tomas Kvist
    Västerås Science Park
  • Björn Larsson
    Björn Larsson
    Västerås Science Park
  • Michael Siljö
    Michael Siljö
    Softgear AB
  • Petra Ärlsjö
    Petra Ärlsjö
    Västerås Science Park
  • Mathias Johansson
    Mathias Johansson
    Dfind IT AB
  • Mari Larsson
    Mari Larsson
    Dfind IT
  • Anders Sageborn
    Anders Sageborn
    Västerås Science Park
  • Gittan Persson
    Gittan Persson
    Tack! Presentreklam
  • Magnus Ahlbäck
    Magnus Ahlbäck
    Tau Beräkning AB
  • Robert Hansson
    Robert Hansson
    Tau Beräkning
  • Mikael Westlén
    Mikael Westlén
    Tau Beräkning
  • Maria Edén
    Maria Edén
    Västerås Science Park
  • Magnus Trostén
    Magnus Trostén
    Tau Beräkning AB
  • Jacob Bolte
    Jacob Bolte
    Bjerkéns Patentbyrå KB
  • Emelie Lundgren
    Emelie Lundgren
    Bjerkéns Patentbyrå KB
  • Natalie Johansson
    Natalie Johansson
    Bjerkéns Patentbyrå KB
  • Marie Björkholm
    Marie Björkholm
    SeniorProffsen AB
  • Lars Kallsäby
    Lars Kallsäby
    Västerås Stad
  • Per Bengtsson
    Per Bengtsson
    UIC (Uppsala Innovation Centre)
  • Birgitta Lindblad
    Birgitta Lindblad
    Kadesjös Ingenjörsbyrå AB
  • Anders Åhlund
    Anders Åhlund
    Region Västmanland
  • Peter Gustafsson
    Peter Gustafsson
    Mälardalens högskola
  • Linda Uddman
    Linda Uddman
    Hallstahammars kommun
  • Tomas Högström
    Tomas Högström
    Region Västmanland
  • Elisabeth Unell
    Elisabeth Unell
    Västerås stad
  • Anders Teljebäck
    Anders Teljebäck
    Västerås stad
  • Evert Jonsson
    Evert Jonsson
    HB Jonsson & Jonsson
  • Madelene Ulfberg
    Madelene Ulfberg
    Snap
  • Kim Norström
    Kim Norström
    Nordikon
  • Billy Bergåker
    Billy Bergåker
    Almi Mälardalen AB
  • Håkan Martinsson
    Håkan Martinsson
    KGB
  • Linda Fridborg
    Linda Fridborg
    Joliv AB
  • Katarina Pihl
    Katarina Pihl
    Joliv AB
  • Lise-Lott Holm
    Lise-Lott Holm
    Joliv
  • Karin Lindberg
    Karin Lindberg
    Softgear AB
  • Jan Johansson
    Jan Johansson
    Joliv AB
  • Caroline Drabe
    Caroline Drabe
    Västerås Science Park
  • Ramona Persson
    Ramona Persson
    HB Jonsson & Jonsson
  • Tony Blomqvist
    Tony Blomqvist
    Personstöd Mälardalen AB
  • Pär Börell
    Pär Börell
    Västerås Science Park
  • Neda Nordin
    Neda Nordin
    Nord Inno
  • Johan Paris
    Johan Paris
    SEB Pension och Försäkring AB
  • Kjell Gabrielsson
    Kjell Gabrielsson
    Office IT-Partner
  • Henrik Fransson
    Henrik Fransson
    Patentfirman Henrik Fransson AB
  • Marcus Österberg
    Marcus Österberg
    Axalon EDC AB
  • Carolina Österberg
    Carolina Österberg
    Spitfire AB
  • Peter Östman
    Peter Östman
    Järnvägsklustret
  • Eva Kvist Östgren
    Eva Kvist Östgren
    ABB
  • Malin Gabrielsson
    Malin Gabrielsson
    Kristdemokraterna
  • Madelene Pfeiffer
    Madelene Pfeiffer
    Axalon Tech AB
  • Tommy Palmaer
    Tommy Palmaer
    Axalon Tech AB
  • Per Björkholm
    Per Björkholm
    SeniorProffsen
  • Amanda Agestav
    Amanda Agestav
    Västerås stad
  • Jennie Parnesten
    Jennie Parnesten
    RealTest
  • Niklas Strömberg
    Niklas Strömberg
    RealTest
  • Linn Englund Holm
    Linn Englund Holm
    Västerås Science Park
  • Minoo Akhtarzand
    Minoo Akhtarzand
    Länsstyrelsen Västmanlands län
  • Jessica Engman
    Jessica Engman
    Swea IP Law AB
  • Khrystyna Nebes
    Khrystyna Nebes
    Swea IP Law AB
  • Stefan Borsos
    Stefan Borsos
    Voith Hydro AB
  • Ulf Ottosson
    Ulf Ottosson
    SEB
  • Mari Hellblom
    Mari Hellblom
    Nogap/Easy To Trust
  • Alexandra Wilhelmsson
    Alexandra Wilhelmsson
    Bilia Personbilar AB
  • Ylva Wretås
    Ylva Wretås
    Västerås stad
  • Christer Norström
    Christer Norström
    WeMeMove AB
  • Hans Jansson
    Hans Jansson
    Region Västmanland
  • Dan Jernebring
    Dan Jernebring
    Bilia Personbilar AB
  • Charlotte Göransson-Ekeroth *3
    Charlotte Göransson-Ekeroth *3
    Area Tech
  • Lee Enarsson
    Lee Enarsson
    Bilia Personbilar AB
  • Carin Torstensson
    Carin Torstensson
    Västerås stad
  • Lennart Lindh
    Lennart Lindh
    AGSTU AB
  • Mia Lindh
    Mia Lindh
    AGSTU AB
  • Vera Fransson
    Vera Fransson
    Patentfirman Henrik Fransson AB
  • conny petrén
    conny petrén
    Västerås Markand & Näringsliv AB, Invest
  • Joakim Lindborg
    Joakim Lindborg
    Joliv AB
  • Hanna Pehrson
    Hanna Pehrson
    HiQ
  • Pia Strand Runsten
    Pia Strand Runsten
    Automation Region
  • Anna Östh
    Anna Östh
    HiQ
  • Karwan Saeed Foad
    Karwan Saeed Foad
    IT-gymnasiet Västerås
  • Angela Massaro Rörbrink
    Angela Massaro Rörbrink
    IT-Gymnasiet Västerås
  • Anna Rolander
    Anna Rolander
    Joliv AB
  • Nadja Schmidt
    Nadja Schmidt
    Elite Stadshotellet Västerås
  • Rolf Springfeldt
    Rolf Springfeldt
    Create Business Incubator AB
  • Viktor Rommedahl
    Viktor Rommedahl
    Watermark Media Lab
  • Joaquín Rosell
    Joaquín Rosell
    Offbild
  • Peter Jansson
    Peter Jansson
    Consitu AB
  • Anna Bird
    Anna Bird
    MITC/MDH
  • Niklas Olsson
    Niklas Olsson
    MITC (Mälardalen Industrial Technology Center)
  • Örjan Larsson
    Örjan Larsson
    Blue Institute
  • Linda Droege
    Linda Droege
    Eden & Co
  • Amanda Hjorth
    Amanda Hjorth
    Eden & Co
  • Malin Carstedt
    Malin Carstedt
    Eden & Co
  • Agneta Landell Eriksson
    Agneta Landell Eriksson
    New Travel AB
  • Stefan Sturesson
    Stefan Sturesson
    Sir gruppen
  • Pia Nilsson
    Pia Nilsson
    HR2 System AB
  • Isabelle Åström
    Isabelle Åström
    HR2 Systems AB
  • Niclas Sigholm
    Niclas Sigholm
    Sigholm
  • Matilda Eriksson
    Matilda Eriksson
    Västerås Science Park
  • Patric Scherling
    Patric Scherling
    Solid Park
  • Lars Fogelberg
    Lars Fogelberg
    SEJFO Group AB
  • Fredrik Jakobsson
    Fredrik Jakobsson
    Softgear ab
  • Isabell Stoor
    Isabell Stoor
    Sigholm
  • Jenny Pikkarainen
    Jenny Pikkarainen
    Sigholm
  • Karin Hedberg
    Karin Hedberg
    MISTEL - Västerås Stad
  • Axel Sundquist
    Axel Sundquist
    Castellum AB
  • Karl Ternemo
    Karl Ternemo
    Castellum AB
  • Daniel Hedberg
    Daniel Hedberg
    Hostit
  • Daniel Rattfelt
    Daniel Rattfelt
    Hostit
  • Malin Larsson
    Malin Larsson
    Headlight AB
  • Per Ilebro
    Per Ilebro
    Headlight AB
  • Christer Gerdtman
    Christer Gerdtman
    Motion Control AB
  • Thomas Frisk
    Thomas Frisk
    Motion Control AB
  • Fredrik Hedenström & Torbjörn Johansson
    Fredrik Hedenström & Torbjörn Johansson
    Torbjörn och Frallan AB
  • Lena Engström
    Lena Engström
    Ellens Byrålåda AB
  • Janne Bornström
    Janne Bornström
    JustNu
  • Eric Söderberg
    Eric Söderberg
    Nestor AB
  • Joakim Rosenqvist
    Joakim Rosenqvist
    ABB AB
  • Staffan Andersson
    Staffan Andersson
    Softgear ab
  • Jim Beutler
    Jim Beutler
    JMB Projects AB
  • Marita Granath
    Marita Granath
    JMB Projects AB
  • Johan och Medea Eklund
    Johan och Medea Eklund
    Addiva AB
137 anmälningar